Vypínání a dobíjení

Výrobců zásuvek a vypínačů je nespočet, vybírat lze z různých druhů a designů. V průběhu let prošly řadou změn nejen z technologického hlediska, ale staly s i nedílnou součástí interiéru a díky dekorativním rámečkům se dají sladit s ostatním bytovým vybavením.
domluvený prodej
Pokud si sami netroufnete na správný výběr, specializovaná elektromontážní firma vám jistě poskytne kvalifikovanou radu a pomoc.
Výrobce Schneider Electric UNICA nabízí řadu vypínačů, tlačítek, zásuvek, spínačů a dalších signalizačních či telekomunikačních zařízení s více než 150 různými funkcemi v mnoha barevných kombinací a designů. Nově jsou kromě plastu používány i dřevo, břidlice, kov nebo sklo, a to v různých barvách. V nabídce má firma i zásuvky, které je možné instalovat díky bezšroubovým svorkám.
zástrčky a vypínač
Nabídka
Společnost Schneider nabízí vypínače, zásuvky, TV zásuvky, telefonní zásuvky, datové zásuvky, termostaty, žaluziové spínače, stmívače, snímače pohybu, časové spínače, rámečky a další zboží (kryty, výbojky apod.). Z barev lze vybírat z aluminia, grafitu, marfilu nebo polaru. Ceny vypínačů se pohybují od 83,- Kč do 355,- Kč, u zásuvek je cena cca 75,- Kč.
Mezi nejprodávanější produkty patří montážní rámečky, svorky, kryty a zásuvky. Novinkou je zásuvka Legrand Niloé, kterou pořídíte za 80,88 Kč vč. DPH.

Nákup
Zboží si lze zakoupit přímo v prodejně firmy nebo objednat na jedno z 500 výdejních míst Geispointu. Zboží je běžně odesíláno do dvou až třech dnů po uskutečnění objednávky. Pokud požadované zboží nenaleznete v nabídce, neváhejte a pište na email společnosti nebo rovnou telefonujte.
energetická revoluce

Proč nakupovat právě zásuvky a vypínače Schneider unica? Odpověď je jednoznačná, výběr produktů je velký, cena příznivá, zboží je běžně dostupné a navíc firma v průběhu mnoha let získala zkušenosti v této oblasti.

Author: