Podívejte se na svůj web z pohledu vyhledávačů

Jestliže výsledky vašeho elektronického obchodu nejsou takové, jaké jste očekávali, je nejvyšší čas, rozebrat si možné příčiny vašeho dosavadního neúspěchu. Pokud však děláte vše, co je ve vašich silách, abyste svým zákazníkům vyšli vstříc a zaujali je svou nabídkou, pak je příčina možná v něčem úplně jiném. Třeba v tom, že se žádní zákazníci o vaší skvělé nabídce nedozví, jednoduše proto, že ji na internetu nenajdou.
stín seo.jpg
Zkrátka a jednoduše jste s velkou pravděpodobností zapomněli na seo optimalizaci vašich webových stránek. A to může být hlavní příčina vašich problémů, se kterou vám může pomoci pouze dobrá seo agentura. Můžete mít totiž sebelepší webové stránky, které budou propracované, s dobrými texty a s přitažlivou grafikou, ale když na ně nikdo nenarazí, tak je vlastně všechna vaše snaha úplně k ničemu.

Na vysvětlenou jistě postačí, když se zamyslíte nad tím, jak vy sami hledáte na internetu. Pokud pátráte po něčem konkrétním, tak zpravidla znáte adresu daných stránek a víte, jak je vyhledat. Pokud však hledáte něco obecného, třeba když si chcete koupit novou košili anebo nechat opravit vodovod, tak to jistě uděláte tak, že hledané konkrétní heslo zadáte do vyhledávače a projdete si pouze odkazy, které se vám na prvních místech seznamu objeví.

optimalizace pro vyhledávače.png
A to je celá podstata problému, tak jak se jej musíte naučit chápat. Když vás mají lidé najít, tak musí dojít k tomu, aby se po zadání toho pravého hesla objevil odkaz na vaše stránky nahoře v seznamu relevantních odkazů ve vyhledávači. To je to hlavní, o co jde. Zkrátka si musíte najmout šikovnou seo agenturu, která vaše webové stránky upraví tak, že budou vyhovovat vyhledávačům do té míry, že se ocitnou vždy nahoře mezi vítězi na pásce. V takovém případě se však neobejdete bez důkladné seo analýzy vašeho webu, bez těch pravých klíčových slov a bez hromady zpětných odkazů.

Author: