Péče o vodu v bazénu už nemůže být snazší!

Milujte svůj zahradní bazén, ale péče o čistotu vody vás příliš nebaví? Není divu, vždyť přípravků bazénové chemie, které musíte používat proto, aby voda ve vaší nádrži byla dokonalá, není rozhodně málo, a stejně tak je mnoho úkonů, které s nimi musíte podniknout. Každodenní boj o dokonalou podobu vody v bazénu proto může být časem vyčerpávající. A tak není divu, že majitelé zahradních bazénů hledají takové prostředky, s jejichž pomocí docílí optimální kvality vody snadněji. A výborná zpráva je, že takové přípravky bazénové chemie existují!
Řeč je o multifunkčních tabletách.

kruh

Tablety do bazénu 5v1 se spolehlivě postarají hned o několik důležitých parametrů bazénové vody. Všichni moc dobře víme, že alfou a omegou péče o vodu v bazénu je vždy optimální koncentrace aktivní látky. Tyto tablety proto fungují na bázi chlóru, který je velice silným a spolehlivým oxidačním činidlem v boji proti veškerému nežádoucímu organickému znečištění. A nejenže zajistí dokonalou desinfekci vody, ale také se postarají o udržení jeho optimální koncentrace v nádrži. Stejně tak ovšem pečují i o optimální hladinu vodíkových iontů, neboli o správné hodnoty pH, bez kterých by bazénová chemie nemohla dobře fungovat. Tím ovšem stabilizace parametrů bazénové vody zdaleka nekončí, protože multifunkční tablety pečují také o eliminaci veškerých řas a o vyvločkování nečistot, což vede k dokonalému projasnění bazénové vody. Je tedy jasné, že s jejich pomocí vám odpadne mnoho zbytečných starostí a budete se moci více soustředit na relaxaci.

gejzír

Navíc vás jistě potěší i to, že jejich použití je maximálně snadné díky jejich tabletové podobě, takže vám odpadnou starosti se složitým odměřováním a dávkováním chemických přípravků – prostě jen vhodíte správný počet tablet do vody anebo je vložíte do dávkovače. A ještě k tomu můžete volit hned mezi několika různými velikostmi tablet v závislosti na objemu vody v nádrži, anebo mezi různými velikostmi jejich balení.

Author: