Špetka koření do vztahu

Máte dlouholetého partnera a poslední dobou sami uznáváte, že to mezi vámi není to pravé ořechové? Je to však přirozené a potýká se s tím mnoho párů, kdy se veškerá jiskra vytratí a vztah začne procházet utopickým stádiem nudy a stereotypu. Nezoufejte však příliš brzy a dopřejte si společný zážitek, kterému podlehnete i po letech soužití.
růže na prsu.jpg


INTENZIVNÍ PROŽITEK Z ROZKOŠE VÁM JEN PROSPĚJE


Abyste z vašeho vztahu opět vytěžili maximum, zaměřte se na něco, co jste společně ještě nezažili.

Nemyslete na stud a odvažte se tak, jak jste to ještě nikdy nezkusili. Navštivte erotické masáže, které můžete absolvovat i jako pár. Tato masáž je vhodná nejen pro okořenění vašeho dosavadního partnerského života, ale také jako zkušenost, která vám ukáže, jak spojit příjemné s užitečným. Dejte šanci masírování tělo na tělo a s vašim partnerem prožijte nezaměnitelnou sexuální rozkoš a pocit uspokojení, které vám schází.
západ slunce a polibek.jpg


LITOVAT NEBUDETE!


Po celou dobu masáže vám bude k dispozici vaše osobní masérka, která se bude řádně věnovat vám obou hlavně jako celku. K masáži bude používat jen své nahé tělo, kterým se bude dotýkat těch vašich.

Cílem masáže je dopřát partnerům zážitek, který ještě neměli šanci prožít a ukázat jim, jak je jejich vztah ještě dynamický a nabitý vášní.

Konec masáže si můžete přizpůsobit vašim požadavkům a je prakticky bez limitu. To značí, že se můžete naplno oddat erotické atmosféře a chtíči a prožít s vašim partnerem v jejím závěru i sexuální styk. Vaše masérka však bude nestranná a v žádném případě se k vám nepřipojí.
tetovaní na klíční kosti.jpg
Máte ve vašem okolí někoho, kdo by párovou masáž také ocenil?

Jestli se ve vašem blízkém kruhu lidí najdou páry, které potřebují nějakou partnerskou změnu, doporučte jim právě párovou erotickou masáž. Nebo v lepším případě jim můžete dopřát dárkový poukaz, kterému určitě podlehnou.

Author: