Zahradní párty

Je logické, že když se blíží zima, tak bazény už nebudou v kurzu. Nicméně ale já jsem plavec, který miluje vodu, ráda plavu, a tak navštěvují bazén opravdu celoročně. A navíc jsem taky mírně otužilá, takže taky mi nedělá problém vlézt na podzim do rybníku. Ovšem ale když už teplota vzduchu klesne pod nulou, tak raději dávám přednost krytým koupalištím, která jsou pro veřejnost. Anebo si udělám doma teplou koupel. A musím se přiznat, že teplou vanu mám opravdu ráda než třeba studený rybník, který má třeba pět stupňů celsia. A sice moc ráda se otužuji, ale opravdu mám ráda bazény, které jsou teplejší.

Moc ráda plavu.

Mám ráda bazény jak veřejné, tak taky třeba u kamarádky na zahradě. Protože kamarádka má na zahradě taky bazén, který je opravdu perfektní. A je velký, takže tam klidně taky zvládnu udělat temp. A to není nic moc extra, ale stále je ten bazén lepší než ten můj malý. Já mám o průměru dva metry a vysoký je metr. Takže si dokážete představit, že je to pouze jenom na osvěžení nebo pro děti. A jsem ale ráda i za tak malý bazén.

Bazény mám ráda.

Lepší něco, něž nic, nejsem zase tak moc náročná. Protože si pamatuji, že jako malé dítě jsem vůbec neměla žádný bazén. Náš první bazén na zahradě byl asi když mně bylo sedmnáct let, ale to už to má to neměla zájem. To už bylo pouze jenom na osvěžení a pro nějaké letní zahradní párty. Máte rádi zahradní párty? Já si pamatuji na svou úplně první zahradní party Sice jsme neměli žádný bazén, ale moc nás to bavilo. Stříkali jsme po sobě zahradní hadicí a byla to vážně velká sranda. Pokud se nudíte a nemáte s přáteli co dělat, tak doporučuji skvělou velkou zahradní párty. A je jedno, jestli http://www.autoforum.cz/predstaveni/opel-to-s-utokem-na-pozice-superbu-mysli-vazne-jde-i-po-jeho-tradicnich-zakaznicich/ máte pouze zahradní hadici nebo kvalitní velký či malý bazén, Zábavě a představivosti se meze nekladou. Spíše naopak. Čím divočejší párty, tak je většinou ta nejlepší!

Author: