Také fandíte barvám?


Tak to je dobře, protože barvy jsou v našem životě velmi, velmi důležité. Ovlivňují naše myšlení a náladu, to, jak se cítíme. Proto bychom je jistě měli volit s rozmyslem, a vždy podle toho, jakou místnost zařizujeme. Každopádně platí, že barvy v interiéru dělají zázraky.
Nicméně platí i to, že když si do bytu pustíte barvy, je sladění interiéru do harmonického celku přece jen o něco složitější, než když vsadíte na bílé stěny. Ano, zacházet správně s barvami tak, aby byl výsledek dokonalý, není úplně jednoduché, ale jistě stojí za to se o to pokusit.kreativita, nápis „be creative“
Myslete na to, že když do nějaké místnosti pustíte výrazné barvy, třeba v podobě výrazně omalovaných stěn, měli byste zbytek prostoru zaplňovat spíše střídmě, pokud jde o barevnost jednotlivých věcí. Výsledek by měl být harmonický a rozhodně by neměl připomínat pestrý cirkusový stan.
Proto si dobře rozmyslete, co na takovou barvami omalovanou stěnu umístíte – cokoli, co nebude ve stejném odstínu, bude už na dálku jasně viditelné. A přece jen existují věci, které je lepší upozadit. Například takové zásuvky a vypínače. Ty chceme mít přirozeně stále po ruce a připravené v pohotovosti, nicméně ideální je, když budou splývat s okolím, tedy konkrétně s pozadím, na kterém jsou umístěny.
Jakmile omalujete stěnu, měli byste na ni umístit elektro produkty ve stejných barvách, a samozřejmě i barevných odstínech.zástrčka v ruce, růžová stěna
Možná nyní namítnete, že to půjde jen stěží, jelikož na trhu není z čeho vybírat. Opak je pravdou – nabídka je široká a paleta barev k dispozici je opravdu pestrá, ale jen u jednoho výrobce. Zásuvky a vypínače schneider unica color od Lightpark mohou mít vždy přesně takovou barvu, jakou budete chtít vy. Dokonce je to ještě lepší! Mohou svou barvu flexibilně měnit podle vaší výmalby!
Stačí, když na stávajícím strojku vyměníte tenký dekorativní rámeček, který je dostupný v široké barevné škále a přesně podle vašich představ – a máte sladěno!

Author: