Stavba rodinného domu

Vlastní rodinný dům je snem snad každé rodiny a mnohdy je třeba šetřit mnoho let abychom si mohli tento sen splnit. Šetření ale ne vždy stačí a problémem se stane hypotéka, která je dnes již nezbytností. Nízké příjmy, dřívější problémy se splácením nebo staré záznamy v registru dlužníků mohou sen o vlastním bydlení zničit, a to i v případě, že problém je pouze u jednoho z partnerů. Východiskem z takové situace je nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti, která nenahlíží do registru a poskytne finance i méně bonitním zájemcům. Jediné, co je k čerpání je potřeba, je vlastní pozemek, byt nebo dům, kterým lze ručit za vypůjčené peníze. Dobrý úrok, dobá splácení až 30 let a možnosti předčasného splacení v podstatě kopírují standardní bankovní úvěry a otevírají dveře k pořízení vlastního bydlení i rodinám, které by jinak neměly šanci.

naspořené peníze

Potřebné finance pro realizaci podnikání

Nápad pro rozjezd vlastního podnikání bohužel nestačí a je zapotřebí i nemalé hotovosti, díky které lze zakoupit stroj, zaplatit zaměstnance a uhradit prvních pár měsíců fungování firmy. Standardní firemní úvěry u bank jsou ale velmi striktní a požadují nejen přesný byznys plán, ale také záruky v podobě majetku nebo vlastní investice.

kasička prasátko

Ne každý ale tyto podmínky dokáže splnit a mnohdy se tak nadějné podnikání rozplyne již na začátku. Nebankovní úvěry na využití peněz nehledí a jsou proto skvělým zdrojem hotovosti na realizaci podnikání. Problémem přitom nejsou ani nízké příjmy nebo záznam v registru dlužníků a čerpat ho proto mohou i lidé, kteří měli v minulosti problémy se splácením. Vše, co je potřeba, je zástava nemovitosti a čerpat finance lze již během několika týdnů. Součástí navíc nejsou žádné skryté poplatky a pokuty a vše je proto transparentní již od samotného počátku. Poptávku lze navíc zadat online a vyhnout se tak návštěvě pobočky.

Author: