Sníte o domku na pláži?


Patříte mezi lidi, kteří milují slunce a mořské pláže? Jen co vám to čas a peníze dovolí tak se vydáváte na dovolenou k moři? Někdo má rád jedno místo kam se pořád vrací a někdo jiný zase preferuje navštěvovat stále stejná místa. Jste milovník Chorvatska? Jezdíte sem celé roky a vždycky si tady dovolenou užijete na maximum? Možná už uvažujete o tom že se sem trvale přestěhujete. Je to skvělá varianta pro ty, kteří se nebojí tak radikální změny, kterou přestěhování za hranice bezpochyby je.

chorvatsko dubrovnik

Jestli jste rozhodnutí že tuto změnu podstoupíte a to právě v Chorvatsku, určitě budete hledat kdo nabízí prodej domu u moře. Pokud neovládáte místní jazyk a nevyznáte se v zákonech, v takových případech je vždy lepší obrátit se na místní realitní kancelář. Zrovna do Chorvatska jezdí statisíce Čechů ročně, takže je dost možné, že tady narazíte na kancelář, kterou vedou zrovna lidé z České republiky, nebo kteří alespoň umí česky. Díky tomu se snadno dorozumíte a budete mít jistotu že dostanete přesně to co hledáte.

moře chorvatsko

Výstavba stále probíhá
Máte raději byty než domy a staré vám ke štěstí moderní byt s výhledem na pláž? Pak máte štěstí, protože zrovna v Chorvatsku probíhají výstavby nových bytových domů. V nich najdete několik bytů s moderním vybavením. Mezi to patří třeba venkovní žaluzie nebo klimatizace, než které se u moře neobejdete. Byty se rychle prodávají a pokud nechcete riskovat že budou vyprodané, určitě si hledejte aktuální nabídku. Výstavba je pravidelná, ale bydlet u moře nebo si tu pořídit investiční byt chce čím dál větší počet zájemců. Kdo má volné finance, ten je chce rozumně investovat, aby mu je nepožírala inflace. I to může být cesta kterou se můžete vydat. Investice do nemovitostí jsou na vzestup a svědčí o tom i fakt, že většina bytů je prodaná ještě před jejich dokončením.

Author: